Світлої пам’яті Хоружої Оксани Мирославівни

Світла пам'ять
Світла пам’ять

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 27 січня 2021 року, на 75-му році пішла із життя Хоружа Оксана Мирославівна, яка з 1969 року і до виходу на заслужений відпочинок присвячувала своє життя навчанню та вихованню підростаючого покоління.

Відійшла у Вічність добра і щира людина, талановитий педагог. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Оксану Мирославівну  назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого навчала вона.

Разом зі своїми учнями Оксана Мирославівна сходинка за сходинкою піднімалася на освітянський олімп, долаючи труднощі щоденною працею, несхитною наполегливістю та любов’ю до дітей. Сьогодні ми згадуємо її як мудрого вчителя, яка відкривала дітям невичерпну силу знань про красу рідного слова, виховала не одне покоління випускників у дусі українства та патріотизму, веселого і доброзичливого наставника, з якою можна було поділитися і радістю, і смутком.

Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Хоружу Оксану Мирославівну вічно житиме у наших серцях.

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати чоловікові, дітям, онукам, рідним і близьким покійної. Хай Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю педагогічний колектив Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Next Post

ДТП: зіткнулися Sprinter з причепом та рейсовий автобус (відео)

28 січня 2021 року у селі Підгородне, Золочівського району сталася ДТП. За попередніми даними, зіткнулися мікроавтобус Sprinter з причепом (на котрому перевозився інший мікроавтобус) та рейсовий автобус “Золочів-Поморяни”. Авто зазнали технічних пошкоджень. Знесено автобусну зупинку. Травмованих немає. На щастя, людей на зупинці не було, за попередньою інформацією, всі зайшли на […]
ДТП