Світлої пам’яті Іванини Ярослава Федоровича

7 липня 2020 року відійшов у вічність викладач Золочівської музичної школи відділу народних інструментів Іванина Ярослав Федорович 1943 р.н. Викладач від Бога, професіонал своєї справи, музикант і просто хороша, позитивна людина.

Сьогодні сумують дружина та сини з сім’ями, рідні, друзі, колеги по роботі та випускники, яких було безліч. З його легкої руки багато випускників продовжують його справу в різних музичних закладах. Багаторазові перемоги учнів на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах привели його до величного звання Викладач методист. Ярослава Федоровича називали в музичному колі людина-енциклопедія. Завжди привітний, безвідказний та досвідчений, у нього консультувались викладачі музики з всієї України. Його дві збірки українських народних пісень розлетілись по всьому світу.

Неповторний біль сколихнув не лише Золочівщину, але і Зборівщину, Бродівщину інші райони Львівщини, Тернопілля та інших областей і закордону.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять.

Next Post

ТЕРМІНОВО! Продається приміщення 120 кв. метрів в м. Буськ

ТЕРМІНОВО! Можливий торг!Продається комерційне приміщення в м. Буськ, Львівської області. Загальною площею 120 кв. метрів. Ціна: $̶1̶2̶0̶ ̶0̶0̶0̶ $95 000 У відмінному стані!Є 4 кімнати, тобто головний торговий зал і 3 додаткових, один з яких використовується, як склад. Також є вбиральня. – Підключено індивідуальне газове опалення.– Реалізована Трифазна система електропостачання. […]