Світлої пам’яті Гайдар Ганни Василівни

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності. В будь-який час була готова підтримати, організувати, прийти на допомогу.

З великим болем душі сприйняв трагічну звістку про смерть цієї поважної людини кожен учитель, учень не тільки школи, якій вона віддала своє життя, але й сусід, знайомий чи просто житель села, району. Передчасна смерть зупинила добре, лагідне серце, сповнене великої Любові до всіх і до всього.

Гайдар Ганна Василівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Колектив Шпиколоського НВК висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього заступника директора з НВР, вчителя української мови і літератури, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Ганною Василівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття доньці покійної – нашій працівниці, учителю української мови і літератури – Гайдар Галині Володимирівні.

Висока професійна майстерність Ганни Василівни, її життєва мудрість, організаторський талант назавжди залишаться у вдячній пам’яті педагогічного, учнівського колективів високим зразком для наслідування.

Схиляємо голови і молимо Всевишнього, щоб Він у Царстві Небеснім подарував спокій. Нехай лебединим пухом буде земля. Ви назавжди житимете у наших серцях, у наших ділах, у нашій пам’яті…

Next Post

Вантажно-пасажирські перевезення з України в Чехію, Німеччину та інші європейські країни

17.09.2020р( четвер) Тернопіль-Ужгород-Будапешт-Братислава-Відень-Брно-Прага-Нюрнберг-Мюнхен 20.09.2020р(неділя) Мюнхен-Нюрнберг-Плзень-Прага-Броно-Тернопіль Регулярні та нерегулярні вантажо-пасажирські перевезення з Украіни в Чехію, Німеччину та інші європейські країни ( по домовленості) доставка автомобілів з Німеччини ( допомога у придбанні автомобіля); допомога з виготовленням документів; перевезення від хати до хати; перевезення передач в обидві сторони. Volodar Trans Service тел.+380977279749 +380972540461 […]