Світлої пам’яті Феньвеші Степана Федоровича (відео)

Світлої пам'яті Феньвеші Степана Федоровича

З великим сумом повідомляємо, що 22 вересня на 84 році життя перестало битися серце Феньвеші Степана Федоровича.

Викладач, який понад 60 років з великим успіхом і вагомими досягненнями працював в Золочівській музичній школі, як ведучий викладач по класу скрипки, педагог за покликанням і прекрасна людина. 42 роки Степан Федорович був завідувачем струнно-смичкового відділу музичної школи, керував унісоном скрипалів, відкрив клас віолончелі в Золочівській музичній школі. Завдяки наполегливій і добросовісній праці Степана Федоровича, найкращі учні вступали в музичні училища України, окремі з них продовжували навчання в консерваторіях та музичних педагогічних інститутах.

Колективи Золочівської музичної школи, Народної капели бандуристок «Червона калина», ГО “Золочів.нет” висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати великого педагога та світлої і щирої людини Феньвеші Степана Федоровича. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Світла та вічна пам’ять талановитому викладачу, творчій особистості, надійному колезі, доброзичливій та високопорядній людині…

Прощання відбудеться 23 вересня о 16 год у церкві Святого Миколая м. Золочів.

Next Post

Наживо "Суспільне питання": горе-палії та осінні пожежі (відео)

Запрошуємо до перегляду програми “Суспільне питання”: горе-палії та осінні пожежі. Гості ефіру головний інспектор Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Грабовський, Начальник сектору моніторингу Золочівського відділу поліції майор поліції Володимир Мицко, громадський активіст Ігор Мудрий. Поділіться цим у соцмережах:
Наживо "Суспільне питання": горе-палії та осінні пожежі (відео)