Святий вогонь Стрітенських свічок захищатиме бійців 103 бригади тероборони на передовій

Святий вогонь Стрітенських свічок захищатиме бійців 103 окремої бригади Сил територіальної оборони на передовій. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на 103 окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних сил України.

“Військові капелани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла провели святкове богослужіння для бійців бригади. Військовослужбовці разом із священниками зібрались відзначити молитвою велике християнське свято Стрітення Господнього.
Після спільної молитви священослужителі освятили Стрітенські свічки для військових”, – про це інформує 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України.

«Нехай життєдайне світло Стрітенської свічки захищатиме вас тут на передовій. Ми молимось за вас, так само, як і за кожного захисника, кожного героя. Бо той, хто зараз на фронті, носить військовий одяг, уже є героєм для усіх Українців!», – звернувся священик до присутніх військових із подякою/

Next Post

Вітання для Вікторії Кіляр

Святкує день народження Вікторія Кіляр. Найщиріші побажання надсилає коханий Тарас.Моя мила і люба, найкраща у світі,Бажаю щастя, дарую квіти.Щоб сонце і зорі плекали тепло,І щоб завжди здоров’я у тебе було.Щоб смутку не знала, я прошу у долі,Добра тобі й радості, рідна, доволі.Бо людям для щастя багато не треба –Родинного затишку […]
Вітання