Свято Миколая у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації

Зимові свята це та пора, яку ми очікуємо з нетерпінням. Одне з найбільших та значущих для нас – день Святого Миколая. Християни вірять, що він здійснює бажання та творить дива. В цей особливий день святий Миколай завітав до дітей з особливими потребами подарувавши більше ніж 50 подарунків.

Діти Білокамінського НВК та Народного дому с. Бужок з нагоди свята показали святковий концерт вихованцям Центру. На святі Миколаєм був отець Онуфрій, це додало більшу віру у чудеса.

Подаруночки Дітям з особливими потребами були подаровані  від
директора Костика М.О. Львівська філія ТОВ Торговий дім «Карпатські мінеральні води»; Т. Батенка депутата верховної ради; Білокамінського НВК та  Народного дому с. Бужок. В свою чергу районна організація ВО «Свобода» подякувала учасникам святкового дійства солодкими пакуночками.

Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів разом із дітьми та батьками висловлює щиру подяку всім організаторам, які долучилися до свята.

Золочівський районний центр
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Залишити відповідь

Next Post

Вимагають вирішити надзвичайну ситуацію щодо Плугівського водозабору

Голова Львівської обласної партійної організації “УКРОП” Ігор Телішевський вимагає вирішити надзвичайну ситуацію у селі Плугів Золочівського району. Про інформують у прес-службі “УКРОП Львівщина”. “Під час особистого прийому громадян до мене, як до Голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, звернулась громада села Підлипці щодо надзвичайної ситуації, […]