Свято коляди у с. Жуличі

Закінчується цикл зимових свят. В усіх куточках Золочівщини проходить свято коляди. Не оминуло воно цьогоріч і с. Жуличі.

19 січня на спільне свято “Ясен світ коляди” прибули також громади сіл Підлисся та Бужок. Усі зібралися, щоб відновлювати та популяризувати українські звичаї.

Дзвінко лунали як відомі, так і рідкісні старовинні колядки та щедрівки, віншування та посівання. Вертепне дійство представили учасники художньої самодіяльності с. Бужок. Затамувавши подих, усі присутні слухали інструментальне звучання колядок у виконанні гостей Василя та Вадима Цюрось.

Кульмінацією свята були колядки у виконанні оркестру Львівської Духовної Семінарії Святого Духа під керівництвом Адріана Леськіва.

Колядували всі – від малого до старого.

На завершення свята палили дідух, а також усіх учасників та гостей частували смачним узваром, глінтвейном та запашними пампушками.

Усі щиро вдячні за організацію такого дійства о.Андрію Грицайко.

Next Post

Вітання для Вібли Богдани Петрівни

Люблячу дружину, дорогу маму, турботливу бабусю Віблу Богдану Петрівну з 60-річчям щиро вітають чоловік Володимир, дочка Галина, син Ігор з сім’ями та вся велика родина. Роки летять, неначе птиці, і не вертаються назад! Ще вчора було тільки тридцять, а сьогодні вже шістдесят! Але це ще зовсім небагато, це гарна й […]