Суші в Кам’янець-Подільському – огляд ресторанів і суші-барів

В Кам’янець-Подільському японська кухня користується великою популярністю. Вона дійсно затребувана, оскільки пропонує не тільки традиційні страви, про які і так знає кожен. Ви також можете спробувати оригінальні пропозиції. Наприклад, онлайн-ресторан під назвою «Венум Суші» розробив декілька варіантів ролів без рису. Це інновація, адже раніше подібне ніхто не готував. Детальніше ознайомитися з меню закладу ви можете на сайті https://kamianets-podilskyi.venumsushi.com.ua. Там є і роли з рисом, якщо ви обожнюєте подібне та не турбуєтеся про зайві калорії.

«Венум Суші»

Це онлайн-ресторан, який пропонує гостям тільки доставку. В «Венум Суші» ви не зможете самостійно забрати готове замовлення або поїсти там, проте заклад запропонує безкоштовні кур’єрські послуги. Вони доступні тільки у раз, якщо сума за чеком клієнта більша за 200 грн. Досягти цього дуже просто, тому вам не потрібно буде замовляти навіть зайві порції ролів, адже це преміальний ресторан. Слід зазначити, що встановлена сума повністю відповідає якості.

Переваги «Венум Суші»:

·       швидка доставка;

·       професійне приготування ролів;

·       приємне обслуговування;

·       є акції.

Якщо ви зайдете на офіційний сайт «Венум Суші», то там побачите великий вибір ролів. Є як традиційні, так і авторські пропозиції. Слід звернути увагу на те, що тільки в цьому онлайн-ресторані ви можете замовити унікальні суші без рису. Завдяки такій рецептурі можна їсти роли будь-коли та не турбуватися про зайві кілограми.  

Shosho Hastrobar

Цей заклад орієнтується одразу на кілька напрямків. Там ви можете замовити не тільки японські, паназіатські, а ще й італійські, грузинські страви. Варіантів безліч, тому кожен потенційний клієнт обирає саме те, що виключно йому подобається найбільше. В меню переважну кількість пропозицій складають оригінальні страви. Якщо ви бажаєте скуштувати щось оригінальніше, то це можна влаштувати, проте такі роли коштуватимуть дорожче. Слід зазначити, що в цьому закладі є навіть знижки для іменинників. Якщо ви бажаєте зробити замовлення на день народження, то скажіть про свято. Так ви зможете отримати знижку на весь чек у розмірі 40%, що дуже вигідно.

U Nas Na Rayoni

Цей ресторан працює у місті вже кілька років. Він орієнтується на китайський, корейський, японський, паназіатський напрямок. Якщо ви бажаєте замовити великий та бюджетний сет ролів, то точно зверніть увагу на це місце. Там є навіть набори для веганів, вегетаріанців, окремі порції суші. Щасливі години в цьому закладі проходять кожного вівторка та суботи. Якщо ви зробите будь-яке замовлення в ці дні з 13 до 16, то отримаєте знижку на чек від 20 до 40%, залежно від того, який напрямок обрали.

Cruchon

Смачні європейські та японські страви ви знайдете в Cruchon. Цей заклад в місті запрацював нещодавно, проте він вже звернув на себе чимало уваги з боку потенційних клієнтів. Зараз там діють великі знижки, тому поспішайте, щоб зробити замовлення та заощадити.

Next Post

Вітання для Тюрдя Івана Федоровича

Колектив працівників “Політехнік-4” вітають свого директора Тюрдя Івана Федоровича з ювілеєм! Дорогий наш директоре, з почуттям поваги і хвилювання ми хочемо привітати вас з Днем народження! Нехай в зимову холоднечу вас зігріває тепло близьких людей, у похмурі осінні дні — гріють спогади про спекотне літо! Нехай робота стане другим домом, […]
Вітання