Судитимуть лікаря акушер-гінеколога однієї із районних лікарень Львівщини

Завершено досудове розслідування стосовно лікаря акушер-гінеколога однієї із районних лікарень Львівщини. Про це інформують у Прокуратурі Львівської області.

“За процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду кримінальне провадження відносно лікаря акушер-гінеколога однієї із районних лікарень Львівщини за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього).

В січні 2015 року, внаслідок неналежного виконання своїх професійних обов’язків вказаним лікарем під час проведення пологів, новонародженій дитині було спричинено важке гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи, а також низку інших ускладнень здоров’я.” – інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Як повідомляють у прокуратурі,  медику загрожує до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відповідь