Судять добровольця із Золочівщини, якому інкримінують розбійний напад на суддю

11 квітня 2019 року продовжився судовий процес у місті Новоселиця, Чернівецької області. На лаві підсудних серед чотирьох підозрюваних є доброволець із села Верхобуж, Золочівського району Богдан Козубаль. Чоловіків у 2017 році арештовано за звинуваченням у розбійному нападі на голову господарського суду Чернівецької області.

З метою “призначення винного” було здійснено дуже багато порушень, про це у коментарі “Золочів.нет” розповіла захисниця підозрюваних Семенчук Юлія Миколаївна. Один із хлопців під час затримання отримав тілесні ушкодження, через що осліп на одне око. Як вважає адвокат, у процесі затримання до нього застосовувалися не дозволені методи і через це він вже був готовий зізнатися у будь-чому, навіть у вбивстві Кеннеді. Також, Семенчук Юлія Миколаївна розповіла, що всі слідчі дії проводилися без участі адвоката, що теж є порушенням.

Ще 21 травня 2018 року суд виніс вирок: засудив до 10 років добровольця із Золочівщини. Згодом апеляцію, яка розглядалася в іншій області, хлопці виграли, але справа повернута у суд першої інстанції. Судовий процес триває.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

У церкві «Всіх Святих в землі українській прославлених» відбудеться таїнство Єлеопомазання

У суботу, 13 квітня 2019 року, о 15 годині у церкві «Всіх Святих в землі українській прославлених» (вул.Академіка Павлова) відбудеться таїнство Єлеопомазання (Соборування) за участю священиків Золочівського деканату ПЦУ. Поділіться цим у соцмережах: