Суддя отримала 10 років тюрми за хабар

10 років позбавлення волі – вирок судді за 30 тис. доларів неправомірної вигоди. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на НАБУ.

“1 березня 2023 року Вищий антикорупційний суд оголосив вирок, яким визнав колишню суддю Кіровського районного суду міста Дніпра винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2, ч. 1 ст. 354, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України, а саме вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 30 тисяч доларів США, пов’язаного з цим зловживанні впливом, а також підбурюванні працівників медичної сфери до видачі недостовірних листків непрацездатності і їх використанні. Суд призначив вказаній особі покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в судах, правоохоронних органах та адвокатурі строком на 3 роки відповідно та з конфіскацією усього належного її майна. Також суд обрав обвинуваченій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до набрання вироком законної сили. Цим же вироком іншу обвинувачену, лікаря однієї з медичних установ міста Дніпра, визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 358 КК України, та призначено їй покарання у виді 4 років позбавлення волі, від якого її звільнено на підставі ст. 49 КК України у зв’язку із спливом строків притягнення до кримінальної відповідальності”, – інформує НАБУ.

Вирок ВАКС може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 371-го дня повномасштабної війни: «Цю зиму пройдено. Вона була дуже складною, і цю складність відчув без перебільшення кожен українець. Але все ж ми змогли забезпечити Україну енергією і теплом. Так, загроза для енергосистеми зберігається. Але й робота заради енергосистеми триває. На енергетичній нараді сьогодні ми зафіксували […]