Суд заарештував пенсії Януковича і Азарова на рахунках в «Ощадбанку»

regionuПечерський районний суд Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в державному «Ощадбанку» колишнього президента України Віктора Януковича і колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова. Про це йдеться в постанові суду від 21 грудня 2015 року, опублікованому в Єдиному держреєстрі судових рішень, пише Громадське.

Досудовим розслідуванням Генпрокуратури встановлено, що з жовтня 2010 року по липень 2013 року Янукович і Азаров в змові з головою Держспецзв’язку, міністром фінансів, членом наглядової ради «Укртелекому», директором компанії «ЕСУ» організували за рахунок коштів держбюджету будівництво телекомунікаційної мережі спецпризначення, яке було покладено на «ЕСУ», в результаті чого сталося розкрадання держкоштів на суму 220 млн гривень.

Слідчий вказує, що з 17 грудня 2007 Янукович перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Печерському районі міста Києва з 10 липня 2010 в якості одержувача пенсії, призначеної за нормами закону України про статус народного депутата України. Розмір призначеної пенсії становить 16,947 тисячі гривень.

Азаров же з 6 лютого 2008 отримує пенсію в розмірі 17,253 тисячі гривень.

У своїй постанові суд вирішив заарештувати пенсії на поточних рахунках в «Ощадбанку» обох фігурантів справи, заборонивши видаткові операції.

Джерело: Громадське.

Залишити відповідь