Сучасна пекарня, де поєднуються народні традиції рецептур приготування хліба та новітні тенденції — це Пекарня Ваш ЛАВаш!

З початку 2020 року мережа пекарень “Ваш ЛАВаш”дарує найкращий смак випічки улюбленим клієнтам.
Молода мережа пекарень, яка стрімко набирає обертів та успішно розвивається. ЇЇ місія – забезпечення Гостей свіжим хлібом (лавашем) та смачною випічкою, кожного дня.

Особливу увагу пекарня приділяє якості продукції, яку виготовляє, тому не використовує напівфабрикати та уважно слідкує за інгредієнтами.

Тут народжується запашна випічка, від аромату якої важко встояти на вулиці і не зазирнути: широкий асортимент лавашів (класичний грузинський, листовий, з сиром, з часником, сванський), соленої та солодкої випічки, а також наявні фірмові соуси, унікальні спеції, домашні лимонади та запашна кава. Особливою перевагою проекту є відкрита кухня, де можна спостерігати весь процес приготування випічки.

“За рік існування ТМ “Ваш ЛАВаш” успішно відкрила 23 пекарні і більше 30 000 вдоволених відвідувачів у різних містах України.

Бізнес пекарні – сьогодні є найуспішнішими інвестиціями у власну справу, продукт який споживають – ВСІ! Тому ми впевнено розвиваємо мережу і надалі, адже це бізнес, якому не страшна навіть пандемія.” – коментує власник торгової марки та мережі пекарень, Ігор Дулин.

За підсумками опитування споживачів, 97% клієнтів довіряють пекарням мережі «Ваш ЛАВаш»! Це найкрутіший комплімент роботі великої команди від гурманів! Саме тому у 2021 році компанія отримала народну відзнаку “ЗНАК ДОВІРИ!” за прозорим голосуванням.

Відтепер мережа може використовувати знак довіри у просторі пекарень, соціальних мережах, на сайті, упаковці для доставки. У такий спосіб сигналізувати новим відвідувачам та власникам франшизи про винятково високий стандарт продукції.

В Золочеві пекарня мережі «Ваш ЛАВаш» відкрита за адресою: вул. Степана Бандери,3.

Офіційний сайт пекарні:
https://vash-lavash.com/

Фб: Мережа пекарень Ваш ЛАВаш
Інстаграм: vash_lavash_pekarnya

Деталі по співпраці та франшизі:
(066) 88 696 88

Відділ роботи:
(050) 88 365 65
(063) 88 365 65
(098)88 365 65

Відділ якості та пропозицій: (096) 88 696 88.

Next Post

На Золочівщині випав град (відео)

10 червня у Золочівському районі пройшла гроза. На фото, що вище град у селі Сновичі, що у Золочівському районі. Поділіться цим у соцмережах: