Субота – в Україні «день тиші» перед виборами

vuboruП’ятниця – останній день агітації перед позачерговими парламентськими виборами, якій відбудуться в неділю, 26 жовтня.

Відповідно до частини 2-ї статті 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України», передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

У суботу починається так званий «день тиші» перед виборами. Має бути прибрано всю передвиборну рекламу – білборди, банери, щити, листівки й інші агітаційні матеріали.

Також заборонено передвиборну агітацію напередодні дня голосування й у день виборів.

Водночас, з огляду на те, що в Україні скоротили термін мораторію на публікацію соцопитувань з 10 днів до виборів до двох днів, що останній день публікації опитувань громадської думки закінчився в четвер опівночі.

Позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться в неділю, 26 жовтня 2014 року.

Джерело: Львівська газета


Залишити відповідь

Next Post

Зроби відповідальний вибір. Онови парламент (відео)

“Закликаю кожного українця проголосувати цієї неділі! Зроби відповідальний вибір. Онови парламент. І від першого дня контролюй обраного депутата. За ці вибори заплачено кров’ю, що пролилась на Майдані і досі ллється на Донбасі. Це наша відповідальність захистити Україну від внутрішніх ворогів – Небайдужістю! Не голосуйте за політичних злочинців-рецидивістів. Саме вони допомагали […]