Створили перший український графічний роман-блокбастер про козаків-характерників

На другому міжнародному фестивалі “Книжковий Арсенал”, який відбудеться 4-7 жовтня , буде представлено перший український графічний роман-блокбастер про українських козаків-характерників “Даогопак” видавництва “Небесний Ключ” (Nebeskey).

“Даогопак” – 3-томний комікс-блокбастер про пригоди козаків-характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі. Перший ілюстративний альбом комікса (60 сторінок) “Даогопак: Анталійська гастроль” вийде у вересні. Автор сценарію – Максим Прасолов, художник – Олексій Чебикін.

Комікс буде презентовано у комікс-кафе “СКОРОВОДА”, де також будуть і комікс програма з майстер-класами, поетичними читаннями і DJ-сетами. У кафе також будуть книги й події від видавництв “Євгеніус” і “Чорним-по-Білому”, “Бумкнига”, Zangavar.

“Скоровода” – це наша зона-присвята видатному українському філософу, містику Григорію Сковороді до 290-річчя з його дня народження. Один з героїв “Даогопака” – Олесь Сковорода, і там є багато цікавих алюзій і, можливо, навіть родинна інтрига, адже Григорій Сковорода був з козацької сім’ї. Роман можна буде купити не тільки у нас, а й на Форумі Видавців у Львові, і у нас чешуться руки, можливо, ми для колег, які нас запросили туди на “фестиваль фестивалів”, зробимо у зв’язку з цим спеціальну подію”, – повідомляють автори коміксу.

Довідка: Характерник — назва віщуна, чаклуна на Запорозькій Січі, який займався не лише ворожінням, але й лікуванням поранених козаків, їх психотерапією та фізичною підготовкою, про що існує ряд історичних свідчень очевидців, народних легенд та переказів

За матеріалами:  gazeta.ua

Залишити відповідь

Next Post

Круглий стіл "Сплануй своє майбутнє"

10 серпня 2012 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Золочівської райдержадміністрації спільно з районним центром зайнятості  проведено круглий стіл на тему: «Сплануй своє майбутнє». На круглий стіл було запрошено дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою заходу […]