Створять Раду видавців при Львівській ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, 26 травня 2011 року, привітав з професійним святом працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження та оглянув стенди, на яких було представлено продукцію кращих львівських видавництв.

«Львівщина є лідером в книговиданні, в тому числі й завдяки Форуму видавців, роботі єдиного в Україні вищого навчального закладу, який готує фахівців з видавничо-поліграфічної галузі, – Українській академії друкарства. Ви, книговидавці, формуєте імідж держави. Хотів би, щоб ви були готові до проведення таких загальнонаціональних проектів як Євро-2012, «Олімпійська надія -2022». Хочу побажати Вам творчого натхнення, не зупинятись на досягнутому та гордитись своєю професією», – зазначив М.Цимбалюк у своєму виступі.

Голова ЛОДА закликав запрошених до тісної співпраці задля популяризації саме місцевого книговидавця, а також запропонував створити Раду видавців при Львівській облдержадміністрації, зокрема, для погодження переліку видань, які фінансуватимуться з обласного бюджету і розповсюджувати їх.

Крім того, М.Цимбалюк нагородив працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження грамотами голови облдержадміністрації з нагоди їх професійного свята.

За матеріалами: loda.gov.ua

Next Post

У школах Золочівщини пролунав останній дзвоник

Сьогодні, 27 травня 2011 року, у школах Золочівського району пролунав останній дзвоник. В честь цього свята учні наділи свої найкращі вишиванки. Останній раз дзвоник пролунав сьогодні для 494 випускників Золочівщини. З них 292 випускники з сіл Золочівського  району та 202 випускники з міських шкіл. А вже завтра, 28 травня 2011 […]