Студенти Золочівського професійного ліцею переможці на чемпіонаті області з шахів

В четвер 20.10.2016 р. в м. Львів відбувся чемпіонат області з шахів серед учнів професійно технічних навчальних закладів. Постійним учасником і призером цих змагань є Золочівський професійний ліцей.

Цього разу відмінно виступила команда дівчат в складі Лілії Левандовської та Олени Діхтяр. Наша команда перемогла команди ЛВПУПО № 31 м. Львів з рахунком 2-0, ЛПКГГ та РС № 27 м. Львів 2-0, ЛВПУ ТС № 32 з рахунком 2-0, з командою ВПУ № 29 1.5-0.5 і зіграла в нічию з рахунком 1-1 з срібним призером Львівським ВПХУ № 12 і в результаті стала чемпіоном!

shahu2010 shahu20103Відмінно виступила наша Олена Діхтяр, яка набрала максимальну кількість очок і стала переможцем в особистому заліку.

Менш вдало виступили юнаки в складі Назара Колішко та Миколи Микуляка, які посіли 7 місце з 12 команд учасників. А в особистому заліку наш Назар Колішко посів 3 місце.

Тренерами нашої команди були викладачі фізичної культури Михайло Зозуля та Володимир Зозуля. Команда наших дівчат нагороджена грамотою спортивного комітету.
Керівник фізвиховання В. Зозуля

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Алли Смолин

Родина та друзі щиро вітають з Днем народження Аллу Смолин. Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб завжди здоров’я у тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі. Бо людям для […]