Студенти Золочівського коледжу Львівського НАУ вітали бійців ремполку зі святом

З нагоди Дня захисника Вітчизни з найщирішими вітаннями завітали студенти
ВМ-305 групи та учасники художньої самодіяльності Золочівського коледжу Львівського НАУ до військової частини польова пошта В 3948.

Для військовослужбовців прозвучали вірші, пісні, танці та розповіді про історію боротьби українців за свою незалежність ще за часів козаччини. Про діяльність УПА розповів ветеран визвольних змагань, політв’язень, письменник Олексюк Василь Степанович.

Студенти висловили вдячність військовослужбовцям за те, що вони є взірцем справжнього героїзму та прикладом самовідданості рідному народові та Батьківщині. Вони подарували військовим, які перебували в зоні АТО, власноруч виготовлені обереги.

Командування частини тепло прийняло студентів та нагородило усіх учасників концерту подяками та висловило бажання і надалі співпрацювати із Золочівським коледжем Львівського НАУ.

Куратор ВМ-305 групи
Рапа Леся Володимирівна

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині затримали на хабарі посадовця Державної інспекції сільського господарства

Посадовця Державної інспекції сільського господарства у Львівській області викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з поліцією. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі УСБ України у Львівській області. “Хабарник з управління контролю якості насіння та садивного матеріалу вимагав від приватного підприємця 12 800 гривень за сертифікат якості насіння. Правоохоронці затримали […]