Студенти розробили «сонячну» розетку, що кріпиться на вікно

Випускники Samsung Art and Design Institute нещодавно представили на Dubai Design Week прототип «розумної» розетки, що дозволяє живити гаджети енергією сонця, передає ecotown.com.ua з посиланням на Хайтек.

«Сонячну» розетку можна прикріпити до будь-якого вікна – замість звичних кріплень на її зворотному боці знаходиться сонячна панель. Розетка оснащена батареями ємністю 1000 mAh і повністю заражається за 5-8 годин. Цієї енергії вистачить для зарядки різноманітних дрібних гаджетів чи, наприклад, світлодіодних ламп.

Найбільше уваги у своїй розробці студенти приділяли її дизайну. Тому вони планують збільшити ємність і зменшити час зарядки «сонячної» розетки. Якщо їм вдасться подвоїти показники своєї розробки, вона стане корисним і ефективним девайсом там, де є проблеми з електрикою, зокрема, на природі.

Джерело: ecotown.com.ua

Залишити відповідь

Next Post

«Осінній Бал» у Золочівському центрі реабілітації дітей-інвалідів

Ось і закінчується чарівна осінь, що вражала нас багатством кольорів, різноманітністю плодів, фантастичною гамою фарб. 31 жовтня в Золочівському центрі реабілітації дітей-інвалідів відбулося чудове свято «Осінній Бал». В цьому дійстві взяли участь вихованці Центру та їх батьки. Діти мали можливість проявити свої таланти, творчість та спритність протягом свята. З захопленням […]