Струтинський спиртзавод звернувся за допомогою до “Правого сектора” та “Самооборони” (відео)

strutn_zajava (4)ДП “Укрспирт” Струтинське місце провадження діяльності звернулися за підтримкою та допомогою до добровольчих організацій “Правий сектор” та “Самооборона”.
“У зв’язку з нестабільною обстановкою в роботі та можливим рейдерським захопленням підприємства, враховуючи часті випадки мародерства, факти розкрадання державного майна та з метою упередження крадіжки та збереження державного майна ДП “Укрспирт”, Струтинське МПД просимо підтримки та допомоги добровольчих організацій “Правого сектора” та “Самооборони” та інших” – йдеться у звернені працівників Струтинського МПД ДП “Укрспирт”.
У зв’язку з цим “Золочів.нет” завітав на спритзавод, щоб дізнатися деталі ситуації що склалася.
За даною нам інформацією виявилося, що попередній керівник посилав працівників підприємства на “антимайдан”. Відповідні заяви написали працівники підприємства, яких примушувати підтримувати Януковича на “антимайдані”.

Детальніше дивіться у відео:


 

 


Залишити відповідь

Next Post

Кіборг Остап: «Росіян повиганяти і кадирівців – а між собою ми б якось уже домовились»

Остап – «кіборг», боєць 80-ї аеромобільної бригади Збройних сил України. Взятий в полон «ДНРівцями» 21 січня. Був поранений, залишився без ноги. Про ставлення до нього в полоні, як змінились його власні думки про війну, як досягти миру та що б він сказав щойно мобілізованим – в інтерв’ю Громадському. Поділіться цим […]