Страховий стаж, що треба знати кожному ?

Питання матеріального забезпечення після досягнення пенсійного віку цікавить кожного. Найголовнішими факторами, які впливають на формування розміру пенсійної виплати, є величина зарплати, сума сплачених внесків та тривалість набутого страхового стажу.
Страховий стаж – це період трудової діяльності, впродовж якого щомісячно здійсненні відрахування з офіційно задекларованих заробітків, тобто сплачений єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний.
Саме своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного соціального внеску дає право на зарахування періодів роботи до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії. Для впевненості в зарахуванні періодів роботи до стажу необхідно контролювати ситуацію щодо сплати страхових внесків, що легко зробити в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).
Реєстрація на веб-порталі є безкоштовною та здійснюється тільки один раз.
За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування
громадян (сервісний центр)
Головного управління Пенсійного
фонду України у Львівській області

Next Post

Вітання для Турчин Юлії Петрівни

Святкує 60-річний ювілей Турчин Юлія Петрівна. Кохану дружину найкращу матусю, бабусю вітають чоловік Роман, дочки Галина з чоловіком Тарасом, Марія, Зоряна, внуки Петро, Дмитро, Денис, Степан, Валентина, Сніжана, Анастасія. З ювілеєм сердечно вітаємо, Хай сонячним буде Ваш вік! Ми всією сім’єю бажаємо Щастя, радості, многая літ. Нехай дарують радість Вам […]