Стався землетрус, що відчули на Закарпатті та у Львові: відомі деталі

9 жовтня орієнтовно о 21:23 жителі Львова, які живуть на верхніх поверхах, могли відчувати легке похитування – був землетрус. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Поштовхи були відчутні майже по всій території Закарпаття. Співробітники ДСНС здійснюють перевірку щодо можливих ушкоджень інфраструктури та житлових секторів.

“Джерело землетрусу знаходиться на території Словаччини, 60 км. від кордону України, на глибіні 10 км. За класифікацією землетрусів відноситься до сильно помірних. Даний землетрус відчувався в населених пунктах на території України багатьма людьми. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем. Тремтіння вікон, дверей, посуду. Скрипіння підлоги і стін. Починається дрижання меблів. Предмети, які висять, легко розхитуються; рідина у відкритих ринках злегка коливається. У автомобілях, які стоять на місці, поштовх помітний. Землетрус не несе загрози для населення та об’єктів критичної інфраструктури”, – інформує Головний центр спеціального контролю. 

Next Post

На Львівщині прощаються із захисником

За даними Львівської ОВА, сьогодні на Львівщині прощаються із захисником: Ігор Гребень («Шмель»)Народився у селищі Колки Волинської області у родині військових. Навчався у Львові. Проходив військову службу у зоні проведення антитерористичної операції у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Вторгнення російської федерації Ігор Гребень зустрів на передовій. Виконував бойові завдання поблизу […]