Ставки лайв від Паріматч

Гра в реальному часі та її особливості. Відмінність від коефіцієнтів на прематч. Як правильно формувати стратегію? Робимо перші ставки у Паріматч

Ставки лайв – спосіб заробити непогані гроші

Останнім часом завдяки швидкому технологічному прогресу та доступності Інтернету у тому числі, у букмекерських конторах великий попит мають ставки лайв. Що це означає? Це означає, що робити ставки ви можете під час перегляду самої гри та по ходу кожного матчу.

Привілеї ставок лайв

Беттери часто використовують ставки лайв з кількох причин:

  • Це класний спосіб відчути свою причетність до того, що відбувається на полі;
  • Ставки «наживо» підвищують азарт ігри та роблять перегляд ще більш захопливим;
  • Якщо ставка робиться прямо під час матчу, не треба чекати, коли її розрахують. Її результат стає відомим максимально швидко, навіть під час гри.

Ще існує думка, що ставки лайв мають більшу ймовірність на перемогу. Аргументується таке припущення тим, що спостерігаючи безпосередньо за грою та за поточною формою гравців у реальному часі, можна зробити більш точний прогноз. До речі, нещодавно Збірна України перемогла Боснію та Герцеговину. Це допоможе у ставках. Додаткова перевага буде також і у беттерів, які вміють правильно аналізувати все, що відбувається під час матчу, брати до уваги кожну дрібницю та нюанс. Наприклад, подивившись початок гри, можна вже робити деякі висновки про її закінчення і вирішуватися на прогноз. Дуже часто думка, сформована до гри, не збігається з думкою, складеною під час гри.

Протягом гри може змінюватись і коефіцієнт ставки. Він може помітно зрости через деякий час від початку матчу. Це особливо актуально для ставок на результат забитих м’ячів (говорячи про футбол, наприклад).

Різниця між ставками до початку матчу та ставками live

Відчутною є різниця між ставкою до гри та під час в індивідуалізації підходу. До початку гри ставки робляться по лінії, опрацьованій та спрогнозованій фахівцями та аналітиками, і вам залишається лише прийняти або не прийняти їхню позицію. Live betting дозволяє змагатися безпосередньо з букмекерською конторою, спираючись на власну інтуїцію, знання та спостережливість.

Робити ставки лайв можна практично за всіма напрямками та видами спорту, від футболу до кіберспорту. Різноманітність залежить лише від наявності лайв ліній у букмекерській конторі.

У ставках live, так само як і в класичних до матчових, можна ставити на різні події гри: перемогу конкретного гравця чи команди, або нічию (залежно від правил гри), кількість забитих м’ячів чи отриманих очок, тривалість гри чи дострокове її закінчення та інші. Live betting має таку ж різноманітність ставок як і парі, зроблені перед матчем – загальні чи індивідуальні. Все залежить лише від обраного спорту.

Next Post

У Золочівському суді знаходиться справа щодо підробки ПЛР-тестів (відео)

Під час інтерв’ю із головою Золочівського районного суду Володимиром Сиваком кореспонденти “Золочів.нет” дізнавалися, чи розглядалися в Золочівському районному суді справи про підробку сертифікатів та ПЛР-тестів? “На сьогоднішній день у Золочівському районному суді знаходиться одна така справа. Вона знаходиться в моєму провадженні. Це кримінальна справа за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1, […]