Ставки єдиного податку для підприємців у 2019 році

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що відповідно до Закону про Державний бюджет України на 2019 рік, з 1 січня встановлено нові розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, які впливають на розрахунок фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

Згідно ст. 293 Податкового кодексу України фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними, міськими радами або радами об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку – у межах до 10 % розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня 2019 року, тобто до 192,10 грн;

2) для другої групи платників єдиного податку – у межах до 20 % розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня 2019 року, тобто до 834,60 грн.

Нагадуємо, що відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі 5 % доходу, або 3 % (у разі сплати ПДВ).
Розмір ставок для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку четвертої групи в залежності від категорії (типу) земель та їх розташування визначено у п. 293.9 ст. 293 Податкового кодексу України.

Cектор організаційного забезпечення

Залишити відповідь

Next Post

Вертеп у парафії Блаженного Миколая Чарнецького м. Золочів

Різдвяний вертеп парафії храму Миколая Чарнецького у місті Золочеві. Поділіться цим у соцмережах: