Стартує всеукраїнський конкурс «Клич друзів – граймо разом!»

Стартує всеукраїнський конкурс «Клич друзів – граймо разом!» від Фонду Кличка щодо встановлення 10 спортивних майданчиків у 2017 році.

До участі запрошуються усі загальноосвітні школи та ДЮСШ.

Переможець отримує: 1) спортивний майданчик; 2) комплект інвентарю; 3) веселе відкриття майданчика (інформаційна підтримка).

Конкурсанти реєструвати свої заявки за допомогою системи: https://my.klitschkofoundation.org/login Заклади, які вже брали участь у попередніх конкурсах реєструють свою заявку в діючому профілі.
Термін реєстрації заявок до 30 квітня 2017 року. Оголошення результатів 10 травня 2017 року.
Детальна інформація: http://play.klitschkofoundation.org/

За додатковою інформацією звертатись в райдержадміністрацію за адресою: м. Золочів, вул. Чорновола,3, каб. 204 або за тел. (265) 4-21-16.

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

Ігор Муравський: ЛКП «Збиранка» скидає інфільтрати зі сміттєзвалища без очищення у львівську каналізацію

Депутат Жовківської райради від фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Муравський ініціює позапланову перевірку дотримання природоохоронного законодавства при скиді інфільтрату ЛКП «Збиранка» та прийманні інфільтрату ЛМКП «Львівводоканал». Про це іноформує “УКРОП Львівщина”. “З відповідними скаргами укропівець звернувся до Держекоінспекції, прокуратури, ГУ Нацполіції та Держпродспоживслужби області. Приводом для […]