Стартує проект “Все буде ОК” (відео)

okХочемо з вами зробити маленьку авантюру! Ми шукаємо когось із вас, вашу подругу, знайому, сестру, маму, бабцю. Ми спробуємо показати вам, як зміна зачіски, вдало підібраний макіяж, стиль одягу може вплинути на самооцінку і ставлення ваших близьких до вас. Як завдяки дрібницям, переоцінення власної зовнішності і завдяки професіоналам – ви зможете виглядати стильно, молодо, здорово!!!

Якщо Ви знаєте такий діамант – ми спробуємо відкрити всі його грані! Спробуйте, ризикніть, зробіть своє життя цікавішим!

Ви будете бачити перевтілення, а потім самі зможете голосувати за переможницю, яка отримає один із супер-призів, серед яких-цікаву і незабутню подорож!!!
З Нетерпінням чекаємо на на вас. Хочемо весело і креативно провести час.

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ присилайте свої побажання і анкети на адресу kvest.in@ukr.net . В анкеті вкажіть: прізвище та ім’я, вік, сімейний стан, освіту, місце проживання, хобі, вподобання, мрію та контактний телефон. Також надішліть своє фото. Запрошуємо як жінок, так і чоловіків. Участь у проекті безкоштовна.

Ведучий фахівець проекту Олена Купчик. Контактний тел.: 067 798 77 87.

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни скупалися у Західному Бузі (відео)

На Йордань у -6 градусів морозу золочів’яни купилися у  річці Західний Буг. Нагадаємо, що також на Водохреща в Золочеві святили воду та купалися у Молодіжному озері. Поділіться цим у соцмережах: