Стартує 5 конкурс «Посилка успіху» від Фонду Кличка

sportЩоб отримати «Посилку успіху» потрібно зняти 3-хвилинне відео на будь-який пристрій (телефон/фотоапарат), яке показувало б тренування секції/команди дітей або підлітків.
Ролик необхідно завантажити у YouTube або Facebook. Опісля зареєструвати свою заявку в системі: https://my.klitschkofoundation.org/login . Учасники, які вже подавали свої заявки у попередніх конкурсах від Фонду Кличка, реєструють заявку у своєму діючому профілі.
Конкурсом передбачено надання нового спортивного інвентаря для 50 шкіл та секцій. До участі у конкурсі можуть долучитися тренери, школярі та їхні батьки.
Подати заявку на участь у конкурсі можна до 8 січня 2017 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 16 січня 2017 року на сайті Фонду Кличка.
Детальна інформація про умови Конкурсу на сайті:
http://klitschkofoundation.org/news/konkurs-za-posilku-uspikhu-rozpochavsia/
За додатковою інформацією звертатись в райдержадміністрацію за адресою: м. Золочів, вул. Чорновола,3, каб. 204 або за тел. (265) 4-21-16.

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

Світлої пам'яті Смолія Михайла Степановича

Болем і глибокою скорботою пронизала серця сумна звістка про те, що 1 грудня 2016 року виснажлива хвороба забрала світлу, енергійну непересічну людину – Смолія Михайла Степановича – методиста факультету іноземних мов Львівського університету ім. Івана Франка. Протягом багатьох років Михайло Степанович вчителював у Золочівській загальноосвітній школі І-ІІІст.№1 ім. С. Тудора. […]