Стартував ремонт ще однієї ділянки автомобільної дороги Ясенів-Золочів

Стартує ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140103 Ясенів — Золочів на ділянці км 0+000 – км 7+870 в межах с. Підгірці, що в Бродівському районі. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

Автошлях з’єднує дороги міжнародного значення М-06 Київ-Чоп та М-09 Тернопіль-Львів-Рава- Руська.

“Плануємо відремонтувати близько 5 кілометрів дорожнього покриття. Цією дорогою пролягає туристичний маршрут “Золота підкова Львівщини” – один із найпопулярніших туристичних маршрутів України і беззаперечно номер один серед одноденних мандрівок Львівщиною. Даний маршрут включає Олеський, Підгорецький, Золочівський замки. Переконаний, відремонтований автошлях залучить ще більше туристів в регіон, що сприятиме економічному розвитку Львівщини”, – повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, у цьому році вже відремонтовано ділянку цієї дороги від м. Золочева до с. Грабово.

Next Post

Світлої пам'яті Квіт Софії Михайлівни

29.10.2020 р. відійшла у вічність Софія Михайлівна Квіт 02.09.1936р.н. ГО “Золочів.нет” висловлює щирі співчуття родині і близьким. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю добру людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди […]