Стартував грандіозний проект, присвячений українській пісні…

Стартував грандіозний проект, присвячений українській пісні, що має усі шанси потрапити не лише в Книгу рекордів України, а й у світову Книгу рекордів Гіннесса. П’ять днів, сто десять годин, тисячі пісень, десятки виконавців, прямий ефір…

Усім цим відзначається телемарафон української пісні «Пісня об’єднує нас!», що триває цілодобово – від ранку четверга, 29 березня, до вечора понеділка, 2 квітня. Проект можуть побачити в онлайн-трансляції в Інтернеті усі охочі, а з суботи він у прямому ефірі без перерв на рекламу чи новини демонструватиметься на Першому національному каналі.

Трансляція телемарафону на Першому каналі триватиме нон-стоп 55 годин, в Інтернеті – усі 110. «Пісня об’єднує нас!» претендує на рекорд у категорії «Найдовший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі». Участь у ньому візьмуть виконавці з усіх куточків України, різного віку та з композиціями різних жанрів – від народних пісень до сучасних різностильових композицій. Головні умови участі виконавців у цьому проекті – вони повинні виконувати пісні лише українською мовою і наживо. Одна з цілей марафону – пропагувати українську пісню і в Україні, і за кордоном. За попередніми домовленостями, проект транслюватиметься на 155 країн світу. В ефірі прозвучать близько трьох тисяч пісень.

– У телемарафоні візьму участь і я, і моя мама, Ніна Матвієнко, – розповіла кореспондентові “ВЗ” співачка Тоня Матвієнко. – Нам зателефонували з каналу і запропонували стати учасниками проекту. Організатори підняли на ноги всіх і пропонували участь чи не всім виконавцям України, в репертуарі яких є українські пісні. Співатиму ввечері в п’ятницю, 30 березня. Виконаю шість пісень, зокрема народну “Ой верше мій, верше”, авторські “Коханий”, “Злива і полум’я”.

Візьме участь у марафоні і “стара гвардія” співаків – Іван Попович, Алла Кудлай, Віктор Павлік, і “молодняк” – Віталій Козловський, Аріна Домскі… Поїде на проект і львівська виконавиця Наталя Марківська. “Закінчила естрадний вокал Київського національного університету культури і мистецтв, – каже вона. – А оскільки він – один із організаторів марафону, то мене запросили до участі у відбірковому турі. Надіслала записи своїх пісень, з яких організатори обрали вісім композицій, які й виконаю в прямому ефірі”.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Писанка-гігант, що приносить щастя

На Великдень на Хрещатику у Києві встановлять велетенську писанку. Символ свята Пасхи мандрує усіма областями України з 15 березня. У кожному регіоні її розмальовують художники, щоб показати весь колорит святкових символів свого краю. Зокрема, у Києві малюнок на диво-писанці виконають відомі художниці – Людмила та Наталія Дворяківські. Проект малюнка підготувала […]