Стартувала вступна кампанія

В Україні,  2 липня, стартувала вступна кампанія. У Міносвіти очікують, що вступників буде набагато більше, ніж торік – не менше 400 тисяч абітурієнтів (у 2011-му було 290 тис., оскільки було мало випускників). Вступна кампанія 2012 року до вищих навчальних закладів України розпочалася 2 липня і триватиме до 31 липня.

Цьогоріч внесено деякі зміни до державних умов прийому до вітчизняних вишів, тому нагадаємо деякі з них. Так, прийом документів від осіб, які будуть складати вступні іспити до вишів, закінчиться 20 липня, а вступні іспити будуть проводитися з 21 по 31 липня. Прийом заяв від абітурієнтів, які мають проходити творчі конкурси (журналісти, актори, режисери, художні напрямки) буде здійснюватися протягом 16 днів, — з 2 по 17 липня, а самі творчі конкурси будуть проводитися у кілька сесій — з 10 до 31 липня.

Рейтингові списки у всіх вишах повинні бути оприлюднені не пізніше 12-ї години 1 серпня, а зарахування до вишу на денну форму навчання за державним замовленням — до 11 серпня, відповідно за контрактом — до 25 серпня. Встановлено 3 етапи зарахування після оприлюднення рейтингових списків: перша хвиля — 4 дні на подачу документів, 2-3 хвиля — по 3 дні.

Новими умовами також встановлено, що для отримання освіти на рівні бакалавра допускаються до участі в конкурсному відборі ті вступники, які подають сертифікати зовнішнього оцінювання з балами не нижче 124 з непрофільних предметів і не менше 140 — з профільного.

Вступники можуть подавати документи як особисто, так і в електронній формі до 5 вищих навчальних закладів і на 3 спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей). Однак, цього року приймальні комісії зобов’язані фіксувати факт подання кожної заяви в паперовому вигляді в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБПО).

Раніше міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запевнив, що з керівниками вишів, які будуть порушувати державні умови прийому до вищих навчальних закладів, будуть розриватися контракти.

Джерело: ZN,UA

Залишити відповідь

Next Post

Фестиваль електронної музики ZelenofoR Open Air

Фестиваль електронної музики ZelenofoR Open Air  вже вп’яте пройде на Львівщині 7 – 8 липня. Електронна музика – один із провідних та наймодніших стилів, чи правильніше, етапів розвитку музики у наш час. Вона займає одне із центральних місць у житті сучасної молодої людини. Її авторитет є величезним для молоді, і […]