Сталося вбивство двох неповнолітніх із Золочева

Про страшні новини повідомила “Золочів.нет” прокурор Львівської області Ірина Діденко.

Дослівно у повідомленні Ірини Діденко:

“Страшні новини.

Розкрито вбивство двох неповнолітніх (хлопця 17 років та дівчини 15). Діти з середини березня вважались зниклими безвісти.

Насправді двоє торгівців наркотиками (2000 та 2001 року народження) їх жорстоко вбили, тіла спалили та закопали. Наразі цих двох осіб затримано.

Готуємо підозри як у вбивстві, так і у торгівлі наркотиками.

Злочин розкрито за гарячими слідами та результатами низки слідчих дій. Тривають невідкладні слідчі дії на місці виявлення тіл дітей”.

На уточнене запитання, Ірині Діденко, звідки діти? Бо у нас в районі розшукували двох дітей зі середини березня. Прокурор, повідомила, так, ваш район. Страшна історія і дуже жорстока.

Нагадаємо, що Золочівським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області розшукувалися безвісті зниклі: Гетьман Анастасія Юріївна 2004 р. н. та Дацків Юрій Ігорович 2002 р.н., жителі міста Золочів, Львівської області.

Next Post

До відома громадян Золочівського району

Для допомоги соціально незахищеним мешканцям району, які опинилися в кризовій ситуації в районі запроваджена «гаряча лінія» за телефоном 4-25-10. Управління соціального захисту населення Золочівської РДА Поділіться цим у соцмережах: