Стало відомо, які дороги планують ремонтувати у Золочівському районі

19 липня стало відомо, що планується виділення 50 млн. грн. на ділянку дороги від с. Красносільці до смт. Поморяни та від Поморян до кордону з Тернопільською областю. З обласного бюджету виділено 1 млн. грн. на дорогу Підгородне – Струтин та 800 тис. грн. Золочів – Ясенів. А також до 1 вересня планують завершити ремонт дороги Львів – Тернопіль.

“19 липня, за дорученням народного депутата Тараса Батенка, в обласній державній адміністрації зустрівся з в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Романом Кокотайлом. Обговорили деталі ремонту доріг на Золочівщині, основним з питанням було ремонт дороги Перемишляни – Плугів через Чемеринці на яку планується виділення за рахунок митних надходжень 50 млн. грн. на ділянку дороги від с. Красносільці до смт. Поморяни та від Поморян до кордону з Тернопільською областю. Дані роботи планується розпочати в першій декаді серпня. Також, з обласного бюджету виділено 1 млн. грн. на дорогу Підгородне – Струтин та 800 тис. грн. Золочів – Ясенів. Роман Кокотайло наголосив на тім, що до 01 вересня планується завершити роботи на дорозі Львів – Тернопіль.” – про це повідомив у Фейсбук депутат районної ради Василь Ляшовський.

Нагадаємо, що цього року обіцяють відремонтувати 100 км автодоріг 123 виборчого округу.

Залишити відповідь

Next Post

Магазин “Теплолюкс”

Магазин “Теплолюкс” – це системи опалення, водопостачання, каналізація, електрика, сантехніка, змішувачі, унітази, ванни, умивальники, душові кабіни, кухонні мийки, кухонні витяжки, бойлери, вентиляція для вашого дому. Ще більший асортимент в одному місці. Доступні ціни! Гарантія якості! Адреса магазину: м.Золочів, вул. Романа Шухевича, 5. Поділіться цим у соцмережах: