Стало відомо, коли завершиться опалювальний сезон у Золочівському районі

У Золочівській райдержадміністрації проведено нараду щодо завершення опалювального сезону. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Дослівно у повідомленні Золочівської РДА:
“8 квітня 2020 року, начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та захисту довкілля – головний архітектор району Петро Кобелька провів нараду з питання завершення опалювального сезону 2019/2020 років. Цього року опалювальний сезон завершується 9 квітня 2020 року, крім стаціонарного відділення КНП “Золочівська ЦРЛ”, стаціонарного відділення одиноких непрацездатних громадян у с. Новоселище Золочівського району територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Грушківського психоневрологічного інтернату, районного дитячого будинку “Рідний дім”, ДБСТ.”

Нагадаємо, що у Золочівському районі з 28 жовтня 2019 року розпочався опалювальний сезон.

Next Post

На в’їздах та виїздах з Бродівщини буде облаштовано карантинні контрольно-пропускні пункти

Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення про облаштування постів на в’їздах та виїздах з Львівщини, щоб слідкувати за станом здоров’я подорожуючих. Згідно постанови Уряду, Бродівська районна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення про облаштування постів на в’їздах та виїздах з Бродівщини, щоб слідкувати за станом здоров’я подорожуючих. […]