Стало відомо, хто з міських голів підписав “сміттєвий меморандум”

21 квітня був підписаний меморандум про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м. Львові.
Деякі мери міст заявляють, що не підписували даний меморандум. Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський  у Фейсбук опублікував підписи міських голів, які підтримали так званий “сміттєвий меморандум”.

Нагадаємо, що міський голова Золочева незважаючи на те, що громада Єлиховицької сільської ради двічі виступила проти, теж поставив свій підпис.

У зв’язку з цим, 23 квітня 2017 року громада зібралася, щоб сказати своє категоричне “НІ” підписаному меморандуму про вивезення на Золочівське сміттєзвалище 30 тон львівського сміття на добу. За рішенням зборів громади с. Зозулі від 23 квітня 2017 року вивезення львівського сміття на сміттєзвалище буде заблоковано активістами.

Оприлюднено заяву до міського голови Золочева, де зазначено, що такі дії міського голови є лукавством, люди вимагають у Ігоря Гриньківа “відкликати свій підпис під меморандумом, як безпідставний”. А також оприлюднено скаргу від громади с. Зозулі.

Фото скарги та заяви додаємо:

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Максима Сербая

Коханого і найкращого чоловіка, люблячого татуся Максима Сербая з 30-ти річчям вітає дружина Мар’яна, синочок Святослав і вся велика родина. 30 літ ! Хіба це вік ? Треба три таких прожити! Ми вітаєм і бажаєм Днів щасливих, золотих, Щоб родило щастя рясно, Все в житті було прекрасно, Щоб усе могло […]