Стало відомо, чому на Львівщині минулої доби оголошували повітряну тривогу

Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу на Львівщині минулої доби. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на голову Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького.

“🔸Двічі сирена сповіщала про повітряну тривогу. У першому випадку була загроза ракетного удару з літаків стратегічної авіації з території росії та білорусі. У другому – загроза ракетного удару з території Чорного моря та білорусі. Висловлюю вдячність нашим бійцям протиповітряної оборони за те, що загроза не справдилась. Жителів Львівщини закликаю не нехтувати своїм життям, під час повітряної тривоги йдіть в укриття чи інше безпечне місце”,- повідомляє Максим Козицький.

Next Post

Продовжено строки виконання обов'язків зі звітування та сплати податків

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 24.03.2022 № 2142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» внесено зміни до підпункту 69.1 підрозд. 10 розділу ХХ ПКУ, відповідно до яких збільшено терміни сплати […]