Стало відомо, чому авто опинилося у Шевченківському озері

Як ми повідомляли раніше, 27 квітня 2017 року у Золочеві автомобіль ВАЗ 2101 заїхав у Шевченківське озеро.  У Золочівській поліції розповіли як трапилося занурення авто у воду.

“27 квітня в Золочівський відділ поліції поступило повідомлення від місцевого мешканця про те, що м. Золочів, по вул. Шевченка, в озеро в’їхав автомобіль марки ВАЗ 2101.
Виїздом групи швидкого реагування патрульної поліції на місце події було встановлено, що 62-річний водій автомобіля ВАЗ-2101, житель м.Золочів, здійснював рух заднім ходом (розвертався) та не скористався допомогою сторонніх осіб, внаслідок чого здійснив з’їзд з дороги в озеро, де автомобіль почав тонути.
З автомобіля який опинився у воді, чоловік вибрався через заднє бокове вікно так як тиск води не надав змоги відкрити двері. Чоловіка було доставлено каретою швидкої допомоги в Золочівську центральну району лікарню, звідки після надання медичної допомоги відпущено. Від госпіталізації чоловік відмовився.
За порушення ПДР, водія притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 124 КУпАП.” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському ВП.

Відео, як витягували авто:

Залишити відповідь

Next Post

ЦИРК ОГОЛОШУЄ ДОДАТКОВУ ВИСТАВУ (неділя, 30 квітня, о 19 год.)

Шановні читачі, у зв’язку із великим ажіотажем до гастролей Державного цирку-шапіто “Орбіта” оголошено додаткову виставу, яка відбудеться  у неділю, 30 квітня, 0 19 год. Квитки на додаткову виставу є всіх номіналів. Нагадаємо, що 29 та 30 квітня 2017 р. вперше у нашому місті пройдуть гастролі найстаршого пересувного цирку країни Державної […]