США повністю заборонять імпорт нафти та газу з Росії

Російський рубль коштує менше, ніж американський цент – сказав Байден. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Президент США Джо Баден ввечері 8 березня заявив, що США повністю заборонять імпорт нафти та газу з Росії. Головне з промови американського лідера:

🔻 США обмежує доступ росіян до високих технологій, що завадить військовому сектору Росії на багато років уперед.

🔻 Санкції вже призвели до того, що один російській рубль коштує менше, ніж один американський цент.

🔻 Байден закликав конгрес затвердити пакет допомоги Україні на $12 мільярдів.

🔻 Байден впевнений, що «Україна ніколи не буде захоплена Путіним. Він може захопити одне місто, але не зможе захопити всю країну».

Після виступу Байдена Британія також відмовилась від російського газу та нафти. Чи ухвалить аналогічний крок ЄС – невідомо. Але Байден висловив сумнів щодо цього.

Раніше у ЄС заявили про план повної відмови від вугілля, нафти та газу з Росії до 2030 року та план щодо скорочення залежності від постачання газу з РФ на 67% вже до кінця 2022 року.

Next Post

Польща погодилася безкоштовно надати свої винищувачі МіГ-29 у розпорядження США

Польща готова негайно та безкоштовно передати свої винищувачі МіГ-29 на американську авіабазу «Рамштайн» у Німеччині. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Про надання цих винищувачів просила українська влада. Ймовірно, згодом їх передадуть Україні. Натомість Польща просить США надати їй відповідні літаки на заміну. Польський уряд також попросив […]