Спростіть та сплануйте свій робочий час за допомогою електронних сервісів Державної фіскальної служби України

zvit elДля багатьох платників податків головними трендами сьогодення стали уміле користування електронними сервісами, розташованими на веб-порталі Державної фіскальної служби України: «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Реєстр платників ПДВ», «Реєстр страхувальників», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», антикорупційний сервіс «Пульс», «Перевірка свідоцтва платника ПДВ», «Електронна митниця», «Декларування он-лайн», «Анульована реєстрація платників ПДВ», тощо.
Однак, родзинкою цього року є користування сервісом «Електронний кабінет платника податків».
Електронний кабінет платника податків – це персональне автоматизоване робоче місце платника, в якому можна працювати без використання спеціально встановленого клієнтського застосування. Даний сервіс є захищеним, персоналізованим та безпечним. За його допомогою платник податків має змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом та інше.
Для роботи в Електронному кабінеті платника податків необхідно мати відповідне обладнання та програмне забезпечення, а також електронні ключі.
Крім цього, на веб-порталі відомства розміщено такі сервіси як: «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Адреси масової реєстрації», а також інша довідкова інформація.
Отже, шановні суб’єкти господарювання, скористайтесь можливістю бути сучасним, спростити та спланувати свій робочий час за допомогою запропонованих електронних сервісів, що розміщені на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за адресою: (http://sfs.gov.ua/) .

ГДП з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження.

Залишити відповідь

Next Post

У будинку в центрі Золочева виникла пожежа (відео)

22 вересня о 21:57 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на 3-му поверсі 4-поверхового житлового будинку в м. Золочів по вул. Шашкевича, 8. Внаслідок паління цигарок у ліжку власник помешкання спричинив пожежу. Рятувальники винесли чоловік із задимленого житла адже самостійно він вже не міг покинути квартиру. Окрім цього, […]