Справжня коли співає …

Вона щира.Вона справжня. Справжня-коли сміється,справжня-коли співає.

Вона Лауреат VI шкільного конкурсу «Червона рута-III»,

Гість та учасник V обласного відкритого фестивалю аматорської народної творчості «Пісні  Опілля» м.Рогатин,

неодноразовий Лауреат фестивалю «Софіївські зорі»,

Лауреат обласного фестивалю «Пісня буде поміж нас».

 Отже, знайомтесь-справжній діамант Золочівщини – Тетяна Козловська. Молода,”народна улюблениця”, вже понад 20 років на сцені  втілює в собі той рідкісний Божий дар – поєднання жіночої вроди, розуму та багатогранного таланту. І, незважаючи на  зростаючу славу Тетяна залишається абсолютно земною людиною. Вона проста у спілкуванні з людьми і високо цінує своїх глядачів.

У цієї красивої співачки із сильним голосом, що зачаровує, надзвичайно різноманітний репертуар, який вона підбирає за покликом серця.  Тут світові шлягери,пісні про Україну,батьків,добро та віру і, звичайно, про кохання, адже саме- це найвеличніше почуття повинно горіти в душі кожного митця для того, щоб передати через творчість і подарувати людям часточку тепла, радості і надії.

Професійна робота вимагає великих творчих зусиль. Творчий тандем із Віктором Гембарою та Василем Жуком –аранжувальниками та композиторами її  власних пісень, дає можливість співачці плідно працювати.Тетяна  працює з багатьма молодими поетами та композиторами та виконує пісні на вірші Т.Кукурузи, В.Банаха.

Цікавим моментом у творчості співачки є співпраця із поетом Степаном  Лепехом та  композитором Михайлом Кушнірем.  Записана з ними пісня «Чужина» увійшла у збірку аудіо-диску «З світів, вкраїнці, поверніться…» стала рейтингом на сторінках інтернету , та щедрим дарунком матерям, які далеко на чужині.

З 2002 року Тетяна працює методистом музичного жанру у РНД нашого міста, понад 12 років є незмінною солісткою вокально-інструментального ансамблю «Золочівська забава», який обслуговує ювілеї, бенкети та весілля створюючи хороший настрій та приємні хвилини відпочинку.

Та на цьому талановита співачка не зупиняється. Щоденно йде пошук нових пісень, нових творів, бо без цього життя Тетяни не має сенсу. І кипить творча робота, готується до запису альбом її власних пісень, народжуються нові художні рішення музичного матеріалу, і звучить її неповторний голос.

Залишити відповідь

Next Post

Депутати Золочівської районної ради звернулися до Президента України у зв'язку з прийняттям мовного закону

На ХVІ сесії Золочівської районної ради  Львівської області  було прийнято ЗВЕРНЕННЯ депутатів Золочівської районної ради Львівської області до Президента України: Ми, депутати Золочівської районної ради Львівської області, глибоко обурені фактом підписання Головою Верховної Ради України антиукраїнського законопроекту № 9073 «Про засади державної мовної політики в Україні». Литвин В. М. поступив […]