Спортивний клуб «Fit Style» запрошує жінок та дівчат на заняття спортом та фізичною культурою

Громадська Організація «Спортивний клуб «Fit Style» запрошує жінок та дівчат на заняття спортом та фізичною культурою. У гімнастичній залі займаються тільки представниці прекрасної статі – де збуваються їхні заповітні мрії.
Повірте, не тільки Вам нудно займатися спортом і фізичною культурою наодинці. Групові програми в клубі «Fit Style» – це не тільки прекрасна фізична форма, але і весела компанія. Ніщо так не стимулює до активної фізичної діяльності, як спільні інтереси. Це непередавана потужна енергетика і заряд позитивних емоцій! І головне, Ви – частина цього процесу!

Ми пропонуємо більше 12 спортивних комплексів, серед яких силові тренування з гантелями, блінами, фітнес резинками, фітбол тренування, ТРХ-силове, степ та танцювальна аеробіка, боді балет, пілатес, розтяжки, кардіо програми, правильна постава з гімнастичною палицею та йога. Групові заняття подарують Вам не лише відмінну фігуру, але і забезпечать приплив бадьорості, енергії і гарного настрою на весь день!
Всі заняття проходять в гімнастичному залі, який оснащений вентиляційною системою, переодягальнею з сан вузлом і всім необхідним обладнанням для занять, які проходять захоплююче, весело і під музику! Заняття проводяться досвідченими тренерами. Жоден відвідувач не залишиться без уваги.
Досить відкладати на потім!
Будьте активні, стрункі та здорові разом з «Fit Style».
Контактний телефон: 0630782247; 0678468143
Чекаємо вас в спортивному клубі за адресою: м. Золочів, вул. Бродівська, 7 б (збоку магазин “Пасіка”).
Інстаграм @fitstyle_zl
Фейсбук: Fitness in Zolochiv

Next Post

У Золочеві відбулися змагання з плавання (відео)

30 листопада 2019 року при церкві Блаженного Миколая Чарнецького в місті Золочеві, на базі реабілітаційно-катехитичного центру, відбулися змагання з плавання. Навчають дітей плавати три тренери. Основна мета – оздоровити дітей. Як розповів “Золочів.нет” тренер Стефура Михайло Миколайович, в змаганнях брали участь приблизно 130 дітей різного віку. Наймолодший учасник змагань мав […]