Спортивний захід серед учнів “Рідного дому”

В рамках проведення Всеукраїнської спортивно-масової акції під гаслом “Ти зможеш, якщо зміг я”  11 грудня 2012 року у Сасівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено спортивний захід серед учнів будинку інтернатного типу “Рідний дім”.

Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці. Спортивний зал загальноосвітньої школи, де проходили спортивні змагання облаштований банерами, плакатами із символікою центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Про це  повідомляє прес-служба Золочівської РДА.

Урочисто відкрив змагання директор будинку інтернатного типу “Рідний дім” Олег Банах. З привітальним словом виступили завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Микола Сагатий, заступник директора Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Валерій Янюк. Також у заході взяв участь директор Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Козачинський.

Для учасників, організаторів, гостей з концертною програмою виступили юні таланти будинку “Рідний дім”.

У змаганнях взяли участь 32 учні, з таких видів спорту: настільний теніс, шашки, “веселі старти” (перетягування линви, підтягування на перекладині, човниковий біг, стрибки у мішках, віджимання, згинання і розгинання рук в упорі на лаві, згинання тулуба в сід у положенні лежачи). Змагання обслуговували вчитель фізичного виховання школи Тарас Репа, заступник директора з виховної роботи, психолог Христина Гайкова, педагог-організатор учнівської молоді Ольга Царик, заступник директора будинку “Рідний дім” Ірина Щигельська.

Усі учасники заходу нагороджені грамотами, медалями, солодощами, команди переможці і призери – кубками, дипломами і призами від обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівській ЗОШ №2 відбувся зимовий ярмарок до Дня Святого Миколая (відео)

12 грудня у Золочівській ЗОШ № 2 відбувся зимовий ярмарок до Дня Святого Миколая. На ярмарку учні 5-11 класів  продавали власноруч зроблені  новорічні прикраси,  вишиті картинки та інші дрібнички. Окрім цього, можна було придбати пампушки,   тістечка, а також попити гарячого чаю.  Охочих все це придбати зібралося чимало. Вилучені кошти з […]