СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

ВОЛЕЙБОЛ. У Львові відбулись фінальні змагання з волейболу серед дівчат, у яких взяло участь десять кращих команд закладів профтехосвіти. Золочів’янки, перемігши 3:1 МВПУ залізничного транспорту і профліцей з Рави-Руської, та 3:0 команду ПЛ № 48 і, поступившись сильним колективам Червонограда та Борислава, в загальному підсумку зайняли третє місце. Кольори ЗПЛ у цьому турнірі захищали: А. Тимощук, О. Зуб, Н. Шивецька, М. Савчук, М. Казьмірчук, Т. Рудько, О. Стецик, Н. Ковалишин та В. Боднар (тренер Віталій Нагорний).

* * *

БАСКЕТБОЛ. У залі Золочівського профліцею відбулись зональні обласні змагання серед навчальних закладів профтехосвіти. Перше місце вибороли господарі, які почергово здолали команди профліцеїв із Перемишлян, Олеська та ВПУ с. Червоне. На другому місці –  перемишлянські баскетболісти, на третьому – сусіди з Червоного. Наша команда здобула право виступати у фінальній частині змагань, які пройдуть у Львові.

Михайло ЗОЗУЛЯ,

керівник фізвиховання ЗПЛ

* * *

ДЗЮДО. 17 березня у Львові, у спорткомплексі «Динамо», про-йшов чемпіонат області з дзюдо серед юнаків і дівчат 1998–1999 років народження. Гідно представили наш район на цих обласних змаганнях вихованці секції «дзюдо» (тренер Андрій Рущак) Золочівської ДЮСШ. Руслан Шемечко та Михайло Ковбаса у своїх вагових категоріях вибороли нагороди найвищого ґатунку. Брат Михайла – Андрій став срібним призером, Люба Твердохліб повернулась додому із бронзовою нагородою. Приємно констатувати і той факт, що цей квартет у складі збірної області їде на чемпіонат  України серед дітей до 15 років, який 10-12 квітня пройде в Одесі.

* * *

ФУТБОЛ. Минулої суботи сновицька «Галичина» у рамках Ліги чемпіонів області провела матч-відповідь із ФК «Красне». У першому таймі голів забито не було, зате у другому їх було аж сім. Сновиччани перемогли – 4:3 (у господарів хет-триком відзначився Роман Піцур – два з них з пенальті і Тарас Карабин).

* * *

Товариські матчі провели також команди, що готуються до першості району: «Говерла» (Вороняки) – «Ватра» (Золочівка) – 0:3; ФК «Городилів» – «Енергія» (Шпиколоси) – 8:1; ФК «Городилів» – «Рубін» (Зозулі) – 3:3 (у господарів голи забили Кучер, А. Цибульський, А. Починок), і «Промінь» (Гончарівка) – ФК «Олесько» – 5:1 (Тарас Падус – 2, Судома, Тарас Король і В. Капітанець з пенальті).

Віктор КОВАЛЬ

 

Залишити відповідь

Next Post

Очевидці засвідчують, що бачили дивні спалахи...

Очевидці засвідчують, що бачили дивні спалахи, які просвічують темряву і походження яких важко пояснити, спираючись на наукові дослідження. Розповідають також про вогонь, який у перші хвилини після появи не пече. На цей вогонь чекають довго, кілька або кільканадцять годин, у натовпі, який щільно заповнює  храм Гробу Господнього в Єрусалимі – […]