Спортсмени із Золочівщини здобули два призових місця на Кубку України з бочча

25-29 вересня 2019 року в місті Одеса вперше відбувся Кубок України з бочча. На змагання були запрошені спортсмени, які потрапили у вісімку найкращих. Представниками Львівської області були спортсмени із Золочівського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, а саме: Борисяк Марта, Александрович Любов. Супроводжували дівчат директор Центру Гураль Богдан, тренер Кучер Ірина, асистент Александрович Володимир.

Боротьба за Кубок була надзвичайно сильною і цікавою. Спортсмени з різних куточків України проявили своє вміння у цій грі, але наші дівчатка виявилися спритнішими і вибороли два призових місця. Александрович Любов у класифікації ВС3 отримала срібло та Борисяк Марта у класифікації ВС2 – бронзу.

Щиро вітаємо наших наймолодших спортсменок та бажаємо подальших перемог!

Next Post

У Золочеві пройде концерт органної музики

У неділю, 6 жовтня, о 15 год. у Костелі Пресвятої Діви Марії міста Золочів пройде концерт органної музики. Органіст: Солістка Львівської Національної філармонії та будинку органної камерної музики – Олена Мацелюх. У програмі: Й. С. Бах, Я. Кухарж, Ц. Франк, Б. Котюк, Ф. Ліст, П. Манс. Вхід вільний. Після закінчення […]
Золочів.нет