Спортсмени БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” брали участь у 27-му Міжнародному турнірі з Бочча (відео)

Спортсмени БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” брали участь у 27-му Міжнародному, європейському турнірі з Бочча для людей з особливими потребами у Чехії.

“Вдячні за запрошення на змагання друзям-волонтерам Карітас Золочів, пані Катерині директору даного турніру за часткову спонсорську допомогу та змогу брати участь на Престижному спортивному турнірі! Наші бочиїсти єдині хто представляв Україну і гідно показали гарний результат. Також були найсильніші представники з Німеччини, Чехії, Польщі, Словакії. Було понад 120 учасників. У командному протистоянні ми зайняли 5 місце. Також у індивідуальних іграх класу ВС-1 Гадевич Олена та Барабаш Мар’ян посіли 4 місце. Боротьба була дуже насичена та гаряча оскільки противники були дуже сильні і тренуються не один рік та входять у свою збірну. На це виділяються їм кошти від спонсорів та держави, а ми вкладаємо на жаль свої сили та ресурси. Також, Хахула Вікторія увійшла в 10 найкращих спортсменів”, – повідомила тренер Ірина Кучер.

Тренер Ірина Кучер дуже пишається своїми бочиїстами та бажає їм подальших перемог. Велика подяка о.Михайлу Сухмановському за надання транспорту, супровід, молитву і підбадьорювання у грі та фінансову підтримку: Карітасу-Золочів.

Next Post

У Золочеві сталася ДТП

24 квітня у Золочеві по вулиці Львівській сталася ДТП за участі мотоцикла та легкового автомобіля. На місці працювали правоохоронці та медики швидкої допомоги.За попередніми даними травми отримав мотоцикліст. Будьте обережні на автошляхах, дотримуйтеся правил дорожнього руху! Поділіться цим у соцмережах:
ДТП