Спільна нарада з відділенням Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

З метою забезпечення якісного ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та уникнення помилок при поданні страхувальниками звітів по єдиному соціальному внеску, 12.08.2016 року завідувачем сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Золочівського об`єднаного управління ПФУ Львівської області Іриною Малькевич та завідувачем сектору обслуговування платників Золочівського відділення Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Іриною Лазорчик проведено спільну нараду зі спеціалістами сектору обслуговування платників, які безпосередньо здійснюють приймання та опрацювання звітності по ЄСВ.
Найбільш актуальною темою для обговорення стало своєчасне подання страхувальниками звітів по єдиному соціальному внеску та виправлення тих звітів, які є в статусі «Помилка завантаження» і недопущення таких помилок в майбутньому. Адже такі випадки призводять до викривлення відомостей та не занесення інформації про стаж, заробіток, трудові відносини, пільговий стаж по застрахованій особі до персональної облікової картки даної особи в реєстрі застрахованих осіб.
Також, Ірина Лазорчик наголосила на необхідності сплати єдиного соціального внеску з мінімальної заробітної плати та її відображення у звітності. Розглянуто різні ситуації перебування працівників у трудових відносинах.
В ході наради, Ірина Малькевич повідомила спеціалістам фіскальної служби і те, що для покращення якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг Пенсійного фонду, можливості подальшого впровадження технології електронного урядування в соціальній сфері, свого часу було створено Інтернет – портал за адресою portal.pfu.gov.ua. В такий спосіб застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на порталі, може отримувати щомісяця на свою електронну скриньку дані з системи персоніфікованого обліку, що дає можливість контролювати свого роботодавця.
Страхувальники (роботодавці), які зареєстровані на порталі, можуть отримувати виписки з даними про стан розрахунків, контролювати надходження коштів, звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та виникнення заборгованості з його сплати.
Сектор ведення електронних реєстрів та підтримки
інформаційно-аналітичних систем
Золочівське об’єднане управління
ПФУ Львівської області

Залишити відповідь

Next Post

В Золочівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Львівської області в м. Перемишлянах відбувся “День відкритих дверей”

12 липня 2016 року Золочівським об’єднаним управління Пенсійного фонду України Львівської області в м. Перемишлянах був проведений «День відкритих дверей» на тему “Підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів обслуговування”. Протягом дня відвідувачам була надана можливість ознайомитись з діяльністю управління та переконатися про вдосконалення форм і методів інформаційно-роз’яснювальної роботи, […]