Сотні лелек збираються в полях аби летіти у вирій (відео)

lelekuВже літо добігає кінця, про це свідчать зграї лелек на полях Золочівщини, які збираються разом аби полетіти у вирій. За народними прикметами, ці птахи відлітають після Спаса (19 серпня). По тому чи дотримуються бузьки цього “плану польоту”, судять і про майбутню погоду. Якщо збираються лелеки у вирій перед Спасом – слід чекати ранньої і холодної зими, полетять пізніше – значить, осінь буде довгою і теплою.

Орнітологи стверджують, що лелеки ніколи не летять за чітким графіком, вони завше орієнтуються на погодні умови. Тож ранній відліт цих птахів може свідчити про те, що на півночі планети, звідки вони летять, уже настало похолодання. Лелеки поспішають відлетіти, аби їх не застала зима десь у дорозі до теплих країв – до півдня Європи чи навіть Африки, адже дорога у вирій велика – понад 10 тисяч кілометрів.

На відео видно як лелеки зібралися на одному полів Золочівщини і вдало “господарюють”. Коли трактор оре землю вони чемно дають йому дорогу і згодом одразу повертаються на своє місце, де знаходять для себе їжу.

Нагадаємо, в березні 2013 року через затяжну зиму лелеки коли повернулися у Золочів потерпали від холоду і люди їх підтримували підгодовуючи.


Залишити відповідь

Next Post

Хроніка війни: кільце навколо терористів й далі звужується, бойовики знову застосували “Бук” (відео)

Українські військові продовжують звужувати кільце навколо терористів. 72 бригада через нестачу боєприпасів відступила на сторону РФ, майже всі бійці вже повернулись в Україну. Бойовики знову застосували “Бук”, збивши український винищувач Міг-29. Детальніше дивіться у відео 24 каналу: Поділіться цим у соцмережах: