Десяті роковини за Віталієм Бахуром

Віталій Бахур

В ніч на 14 червня 2014 року терористи збили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76. За даними Міноборони, літак перевозив особовий склад для ротації. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули.

У збитому ІЛ-76 загинули військові з кількох областей України і серед них був і наш земляк Віталій Бахур, 1989 року народження, зі села Зозулі, що на Золочівщині. Віталій навчався в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після закінчення отримав направлення на службу в Дніпропетровську область. Віталій Бахур заступник командира батареї-інструктор з ПДП, старший лейтенант. У нього залишилася маленька донечка і дружина.

20 червня 2014 року  Президент нагородив загиблого Віталія Бахура орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

26 липня 2014 року із Віталієм Бахуром прийшли попрощатися кілька тисяч людей. Похований Герой у селі Зозулі.

На стіні Зозулівської школи  встановили меморіальну дошку із написом: “Тут навчався Бахур Віталій Володимирович, 2 липня 1989 року народження. Загинув за Україну 14 червня 2014 року”.

Вічна пам’ять Героям…

Відео програми “Життєві історії”, яке ми знімали на 5-ті роковини:

Next Post

Таблетки від бліх та кліщів для собак: важливість використання та безпека

Власники домашніх вихованців повинні брати відповідальність за своїх улюблених тварин, тому за наявності проблем всіляко та швидко надавати допомогу. Одним із інструментів турботи є використання спеціальних засобів, щоб захищатися від бліх та кліщів. Це те, що негативно впливає на здоров’я та спосіб життя тварини, створюючи дискомфорт та розвиваючи подальші захворювання.  […]