Церемонія закриття ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні

12 серпня о 23:00 не пропустіть на Першому Національному трансляцію урочистої церемонії закриття ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні. Двотижневе свято професійного спорту завершиться святом британської музики.

Сьогодні  Україна має 18 медалей: п’ять золотих, чотири срібних і дев’ять бронзових. Наша команда займає 14 місце в медальному заліку Олімпійських ігор. На першому місці в медальному заліку знаходяться США, на другому – Китай, на третьому – Великобританія.

Олімпіада 2012 року увінчається грандіозним концертом, який названо “Симфонією британської музики”. Вечір буде являти собою попурі британської музики, починаючи від творів знаного англійського композитора Едварда Елгара та завершуючи піснями відомої на весь світ співачки Адель. За задумом організаторів, послідовність виконання класичних музичних творів та сучасних композицій буде нагадувати симфонію. У церемонії закриття також візьмуть участь Джордж Майкл та гурт Muse, автори та виконавці офіційного гімну лондонської Олімпіади. У “Симфонії британської музики” буде задіяно понад 4 тисячі людей.

Також на церемонії відбудеться урочиста хода олімпійців з усього світу, які до 12 серпня розіграють 304 комплекти олімпійських нагород. За традицією, яка зародилася ще у 1956 році в Мельбурні, всі атлети будуть іти разом, що символізуватиме єднання спортсменів з усього світу.

Над Олімпійським стадіоном урочисто загасять олімпійський вогонь та піднімуть три прапори – Греції як батьківщини Олімпійських ігор, Великобританії, господарки Олімпіади – 2012, та Бразилії, країни, яка прийматиме наступні Олімпійські ігри.

За матеріалами: Перший національний.

Залишити відповідь

Next Post

«Підкамінь-2012» набирає обертів

Другий день п’ятиденного етнофесту «Підкамінь-2012» розпочинається, як здається, якось  надміру тихо і мляло. І не дивно: концертна програма попереднього дня завершилась о 4-ій ранку. Здається, що не сплять лише організатори та продавці торгових яток… Але ось кілька хвилин опісля 13-ї години, як і заплановано, на сцену виходять учасники місцевих народних […]