Сьогодні День студента!!!

Міжнародний день студентів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. 
Усі думають, що студент хоче вчитися. Це невірно … Студент хоче здати сесію, а в очікуванні наступної провести час весело і з задоволенням. Хоча є викладачі, які про це не здогадуються.  А ще,  кажуть, що у студентів є два свята: день студента і кожен день.Тож у цей день, бажаємо нехай же кожен студент зустріне наївного викладача, легку сесію і багато вечірок!

Як часто ми сміємося над анекдотами про студентів: часто бідних і голодних, іноді п’яних і прогулюючих, але завжди кмітливих, розумних і веселих. Тому ще бажаємо вам, винахідливо відповідати на каверзні питання викладачів, з розумом пропускати заняття і весело відзначити сьогоднішнє свято.

Історія свята:

Цього дня 1939 року нацисти здійснили штурм Університету Праги після масової студентської демонстрації проти убивства Яна Оплетала та вторгнення до Чехословаччини, а також арешту дев’яти студентських лідерів, відправлення 1200 студентів у концтабори, і закриттю всіх Чеських університетів та колегій.

Уперше день було відзначено 1941 року в Лондоні Міжнародною Радою Студентів, членами котрої було чимало біженців. Відтоді міжнародне студентство просуває ідею визнання 17 листопада міжнародним днем студентів на рівні ООН

Джерело: Вікіпедія.

Залишити відповідь

Next Post

Пільгові санітарно-курортні путівки для ветеранів військової служби

Золочівський районний військовий комісаріат повідомляє, що в Львівському обласному військовому комісаріаті є в наявності пільгові (з оплатою 25% від загальної вартості) санітарно-курортні путівки. У відповідності до п.7 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів […]