Собака і когут | Маркіян Шашкевич (відео)

До 210 річниці з дня уродин отця Маркіяна Шашкевича колектив Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.Шашкевича спільно з ГО «Золочів.нет» розпочали проєкт «Маркіян Шашкевич. Читанка для діточок». Метою проєкту стала ідея популяризації творів Шашкевича для дітей. Разом з тим плануємо подарувати аудіозаписи байок та повісток М.Шашкевича Львівській обласній організації Українського товариства сліпих, щоб діти з інвалідністю змогли долучитися до справжнього скарбу ,який плекав для нас поет і священник, соборник і просвітитель , автор першої в українській мові читанки.

Маркіян Шашкевич «Читанка для діточок». Упорядник Ярема Гоян. Байки та повістки у виконанні учнів та вчителів Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Маркіяна Шашкевича, а також випускників-священослужителів УГКЦ.

Долучайтеся до великої спадщини Провісника нашого Відродження. Користаймо з життєдайного джерела творчості отця Маркіяна.

Спільний проєкт колективу Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 ім. М.Шашкевича та ГО « Золочів.нет».
За матеріалами Шашкевич М. Читанка для діточок (адаптований текст) /Маркіян Шашкевич; укладач Я.П.Гоян.—Київ; Українська мить, Ін Юре, 2017.
Відео, монтаж та звук: Я.Даниленко, Ю. Даниленко.
Автор ідеї О.Патрик, заступник директора закладу.

Next Post

Світлої пам'яті Кушнір Стефанії Григорівни

З сумом повідомляємо, що 05.11.2021 р. відійшла у вічність Кушнір Стефанія Григорівна 20.04.1935 р. н. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся сім’ї, залишивши сльози та смуток. Стефанія Григорівна назавжди залишиться в нашій пам’яті енергійною, доброю та щирою. Нехай з Богом спочиває. Світла пам’ять… Панахида відбудеться 06.11.2021 […]
некролог